طراحی سایت

طراحی سایت
23جولای

طراحی سایت

طراحی سایت مقوله ای است که این روزها خیلی از صاحبین کسب و کار را به فکر برده است که آیا برای کسب و کار خودشان نیاز به وبسایت دارند یا خیر ؟ جواب این سوال مشخص است . بله نیاز دارند ، زیرا رقبای آنها در هر زمینه ای از کسب و کار که هستند با طراحی سایت اختصاصی پیشرفت چشمگیری داشته اند .

انواع طراحی سایت

انواع مختلفی دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم . با ما همراه باشید

طراحی سایت فروشگاهی

این روزها با توجه به استقبال مردم از خرید اینترنتی و فضای مجازی مورد توجه بیشتری قرار گرفته است .

تقریبا هر کالایی رو می شود به فروش گذاشت و کسب درآمد کرد به شرط اینکه وبسایتی که طراحی می شود و فعالیت میکند به درستی طراحی و پیاده سازی شده باشد که نیاز کارفرما و مشتری را برطرف کند .

فاکتورهایی که می بایست استفاده شود کاملا متفاوت از سایت های شرکتی و شخصی است ، به این دلیل که شما می بایست در درجه اول سایت خوبی از نظر طراحی و گرافیکی و رابط کاربری مناسب داشته باشید و در درجه دوم بتوانید اعتماد کاربران و مشتریان را جلب کنید که بتوانید موفق باشید و کسب درآمد کنید .

متاسفانه افرادی هستند که فقط به فکر کسب درآمد خودشان هستند و با قیمت های نامعقول و بسیار پایین سایتی معمولی و ضعیفی طراحی میکنند و تحویل میدهند کارفرما هم به خیال خود که سود کرده است و قیمت پایین تری پرداخت کرده است ولی هیچ وقت این سایت ها موفق به فروش و جلب رضایت دو طرفه نمی شوند زیرا اصول حرفه ای رعایت نشده است و بعد از مدتی پشیمان می شوند.

ما در وب تیان به تعداد زیادی از این موارد برخوره ایم که بعد از گذشت مدتی که به نتیجه نمی رسند پییشنهاد همکاری به ما میدهند که از اول سایت را طراحی کنیم و مشکلات قبلی را حل کنیم .

پس چه بهتر که از اول به سراغ افرادی که رزومه خوبی در این زمینه دارند مراجعه کنیم .

تعدادی از پروژه های انجام شده توسط شرکت وب تیان در لینک زیر موجود است که میتوانید بررسی کنید .

سایت شرکتی

سایت شرکتی بر خلاف سایت فروشگاهی طراحی و رابط کاربری متفاوتی دارد زیرا از اصول و قواعد جداگانه ای برخوردار است و بیشتر به فکر معرفی برند و فعالیت شرکت می پردازد تا فروش محصول .

به همین دلیل با ظرافت خاصی باید طراحی شود تا نظر مشتریان جلب شود و به این شرکت اعتماد کنند و یا اینکه بتوانند اطلاعات تکمیلی راجع به آن شرکت را بتوانند تهیه کنند .

طراحی گرافیکی و ظاهر سایت در این نوع سایت ها قابل توجه است .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.